Usługi CNC

Nasz nowoczesny park maszynowy, umożliwia wykonywanie usług CNC o wysokim standardzie. Stosowanie sprzętu od renomowanych producentów daje gwarancję niezawodności oraz precyzji. Wykonujemy usługi wieloseryjne, ale również małoseryjne i prototypy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Z chęcią pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie.

Gięcie metalu

Posiadamy nowoczesne prasy krawędziowe, które umożliwiają precyzyjne gięcie blach do 10 mm grubości. Poddajemy gięciu różnego rodzaju blachy, oferując produkcję gotowych elementów z wielu materiałów – metali żelaznych i nieżelaznych, stali nierdzewnej i innych.

Gięcie rur i profili

Oferujemy usługi gięcia matrycowego rur i profili stalowych.  Nowoczesna giętarka trójrolkowa pozwala na dokładne i powtarzalne realizacje. Wyginamy rury o średnicy od 20 do 50 mm, gniemy również profile kwadratowe o wymiarach 15 mm oraz 20 mm. Gniemy rury i profile cienko (1 mm) i grubościenne (5 mm). 

Obróbka tokarska

Toczenie jest metodą obróbki skrawaniem umożliwiająca wykonywanie przedmiotów o kształtach brył obrotowych. Obrabiamy części i odlewy z żeliwa, metali nieżelaznych (brąz, mosiądz i miedź), a teraz także ze stali i aluminium.