O nas

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji zabawek i atrakcji wodnych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty gwarantowały dobrą zabawę na wodnych placach zabaw. Nieustannie rozwijamy swoją ofertę o nowe produkty, stawiając na wzornictwo. Analiza potrzeb przyszłych użytkowników, trendów branżowych oraz społecznych w kraju i za granicą pozwalają nam na właściwe definiowanie problemów projektowych. Wykorzystanie myślenia projektowego, prototypowanie oraz współpraca interdyscyplinarnego zespołu zapewniają nam zrównoważony rozwój i przewagę konkurencyjną.

 

Projektujemy i montujemy wodne place zabaw w całej Polsce. Realizujemy wszystkie fazy inwestycji od koncepcji oraz szacowania kosztów, poprzez etap projektowania i produkcji aż do montażu. Zapewniamy również wsparcie techniczne w okresie gwarancyjnym. Jesteśmy partnerem, na którym można polegać, zarówno dla Instytucji jak i Klientów prywatnych. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową obsługę na każdym etapie realizacji.

 

Poprzez zastosowanie najnowszych technologii oraz dzięki umiejętnościom i wiedzy naszych pracowników gwarantujemy doskonałe wzornictwo oraz usługi na najwyższym poziomie. Otrzymane przez nas certyfikaty TÜV Rheinland potwierdzają jakość produkcji. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój oraz poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań, tak aby wodne place zabaw były atrakcyjne i przyjazne dla dzieci, będąc częścią współczesnej przestrzeni publicznej.